Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Riwall Pro Multifunkčná kosačka na trávu RPM 5135, 4 v 1

Č.výr. 1046788

  • Funkcia 4v1
  • Guľová ložiska
  • Moderná prevodovka
  • Dlhá životnosť
Informácie o výrobku
269,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1046788

Riwall Pre multifunkčná kosačka na trávu RPM 5135 je výkonná kosačka 4 v 1: zber, mulčovanie, zadné vyhadzovanie, bočné vyhadzovanie. Riwall RPM 5134 je vybavená silným a tichým motorom so zdvihovým objemom 139 cm3 so systémom OHV a jednoduchým štartovaním. Systém OHV zaručuje nízku spotrebu a vysoký krútiaci moment pre prácu v hustej tráve. Ďalej má kosačka modernú prevodovku s dlhou životnosťou a primer-dávkovač paliva pre ľahký štart. Novo tvarované šasi vyosené do strany a sklonené dopredu (ako u profesionálnych strojov) sa postará o perfektný zber trávy a kosenie aj tesne pri obrubníkoch. Objemný kôš s plastovým vrškom, pohodlným držadlom a odvodom vzduchu do strán (vhodné pre alergikov) má objem 65 l. Tkanina koša s rôzne priepustnými vrstvami zaručuje výborný zber pri nízkej priepustnosti prachu (vhodné pre alergikov). Mulčovacia záslepka aj deflektor bočného vyhadzovania sú súčasťou dodávky. Jednoduché ovládanie kosačky zaručujú veľké zadné kolesá osadené guličkovými ložiskami a ergonomicky mäkčené výškovo nastaviteľné riadidlá, ktorá je možné ľahko zložiť pre ľahký transport. Kosačka má plastovú ochranu prednej časti stroja, na ktorej je integrované madlo pre jednoduché prenášanie. Nastavenie výšky kosenia sa vykonáva centrálne a má 7 pozícií - prvé 2 pozície sú určené pre tzv. anglický trávnik (veľmi nízky strih).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon zariadenia:2,6 kW (3,5 PS) pri 2800/min (otáčky)
Zdvihový objem:139 cm³

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore