23.1.2020 23:17


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

AL-KO Kosačka benzínová BC 4535 II-S

Č.výr. 1046812
  • Všestraná motorová kosa pre nezávislú prácu
  • Výkonný 2-taktní motor so štartovaním pomocou lanka
  • Jednoduchý transport a skladovanie vďaka delitelnej tyči
  • Bezpečné a presné ovládanie vďaka nastaviteľnému Bike-držadlu a pohodlnému dvojitému ramennému popruhu
  • Strunová hlava a kovový nôž súčasťou balenie
Informácie o výrobku
169,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1046812

Kosiť nezávisle, kde chcete: AL-KO BC 4535 II-S boduje rýchlymi, efektívnymi výsledkami kosenia v osvedčenej kvalite AL-KO. Táto benzínová motorová kosa so šírkou záberu 41 cm (rezná struna) resp. 25 cm (kovový nôž) robí svoju prácu bez kábla a času potrebného na nabitie akumulátora vo väčších záhradách, na lúkach, vo svahoch a všade tam, kde nemôžete použiť svoju kosačku a kde je potrebné poriadne zabrať.

Aby ste mohli pracovať bezpečne a bez únavy, motorová kosa je vybavená držadlom typu "bike", ktoré môžete nastaviť podľa Vašej telesnej výšky a Tipp-automatikou pre vždy optimálnu dĺžku struny (okrem prevádzky s nožom). Váš dvojito fixovaný nosný popruh s ochranou bokov Vám umožňuje nosiť BC 4535 II-S pohodlne aj pri dlhšom kosení a poskytuje Vám pri vedení maximálnu bezpečnosť.

Robustný kovový chránič nádrže garantuje dlhú životnosť a je extra príspevkom k ochrane životného prostredia.

Ďalším plusovým bodom pre Vašu flexibilitu je rozložiteľná tyč modelu II-S, ktorá veľmi zjednodušuje uskladnenie a prepravu stroja.

Technické detaily AL-KO BC 4535 II-S Premium
S touto motorovou kosou so silným 1,1 kW 2-taktným motorom najnovšej generácie s ľahkým štartom a optimalizovanou spotrebou disponujete silákom, ktorého budete ako začiatočník alebo hobby-záhradník obsluhovať pohodlne a bezpečne. Vďaka jeho ťažnej sile si poradíte v každom teréne - či už na veľkých plochách trávnika, vo vysokej tráve, pri živých plotoch a vo svahoch, ako aj v hustom kroví.
Praktické: rozložiteľná tyč umožňuje priestorovo úsporné uskladnenie a jednoduchú prepravu. Všestranný vďaka vymeniteľnej hlavici: šetrnú strunovú hlavicu so šírkou záberu 41 cm možno obratom ruky zameniť za priložený 25 cm kovový nôž - pre ľahký postup aj v ťažkom teréne! Jednoduchá manipulácia s nastaviteľným ergonomicky tvarovaným držadlom typu "bike", na ktorom sú všetky ovládacie prvky a nastaviteľným komfortným dvojitým nosným popruhom zaručujú efektívnu prácu a rýchle výsledky kosenia na veľkých plochách ako aj popri plotoch a múroch. Pomocou Tipp-automatiky ľahko nastavíte optimálnu dĺžku struny počas kosenia tak, že jednoducho klepnete hlavicou vyžínača o zem (okrem prevádzky s nožom). Vďaka vypolstrovanej tyči je možná práca s minimálnym vibráciami. Robustná uhlová prevodovka znamená dlhú životnosť.
Efektívne kosenie na veľkých plochách: naplnená nádrž 1 l vystačí na kosenie veľkej plochy trávnika bez prerušenia. Bez závislosti od času potrebého na nabitie akumulátora a bez spleti káblov - Vaše plus na trávnikoch s veľkou plochou a na odľahlých plochách.
Pre Vašu bezpečnosť a pre životné prostredie: aj keď má BC 4535 II-S silný benzínový motor, môžu ho začiatočníci a hobby-záhradníci vďaka ergonomickej konštrukcii, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a extra pohodlným držadlám a nosným prvkom ovládať rovnako ľahko, ako aj bezpečne a efektívne.
Poznámka: údaje o veľkosti plochy sa môžu líšiť v závislosti od charakteru koseného materiálu (výška trávy, hustota trávy, stupeň vlhkosti, atď.).

Technická specifikace

Detaily výrobku

Motor:
Dvojtaktný
Zdvihový objem:
42,7 cm³
Šírka rezu vlákna:
41 cm
Nôž - pracovná šírka:
25 cm
Hrúbka vlákna:
2,4 mm
Hnací hriadeľ:
delené
Výkon:
1,1 kW
Počet vlákien:
2 ks
Dĺžka vlákna:
2,5 m

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
10,5 kg
Výška:
112,0 cm
Šírka:
28,7 cm
Dĺžka:
29,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore