Ridder WC kefa s dlhou rúčkou

Č.výr. 5049598

  • Celková výška: 66 cm
  • Hygienická, čierna kefa
  • Bez známych škodlivín
Informácie o výrobku
38,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5049598

WC kefa od firmy Ridder je praktická a dekoratívna pomôcka vďaka extra dlhej rúčke s dĺžkou 51 cm. Vďaka tomu umožňuje pohodlnú manipuláciu bez nepríjemného zohýbania. Všetky kovové diely sú vyrobené z nehrdzavejúcej nerezovej ocele, ktorá zabraňuje vzniku odtlačkom prstov. Kefa vyrobená v hygienickej čiernej farbe je vymeniteľná a tesne uzatvára nádobu z nerezovej ocele. Presný lícovaný tvar kefy zabraňuje kývaniu v nerezovej nádobe. WC kefa od firmy Ridder so svojím nadčasovým a nenápadným dizajnom je perfektne vhodná takmer do každej kúpeľne. Povrchy je možné rýchlo a jednoducho vyčistiť pomocou bežných čistiacich a dezinfekčných prostriedkov - vďaka tomu je zaručená hygiena vo vašej kúpeľni. Kvalitné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. WC kefa od firmy Ridder ponúka najvyššiu kvalitu.

Presvedčte sa o kvalite výrobkov firmy Ridder!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné
Rozmery a hmotnosť
Výška:66,4 cm
Šírka:9,7 cm
Dĺžka:10,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore