Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vaňové držadlo 60 cm ušľachtilá oceľ matná

Č.výr. 5149380

  • Materiál: ušľachtilá oceľ s matným leskom
  • Bezpečnosť testovaná LGA do 150 kg
  • Šírka: 60 cm
Informácie o výrobku

Farba:

 
47,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5149380

Vaňové držadlo 60 cm z matnej ušľachtilej ocele
Bezpečné vaňové držadlo Ridder z ušľachtilej ocele!

Bezpečnosť tiež môže opticky dotvárať atmosféru, pretože toto bezpečné a súčasne nanajvýš elegantné vaňové držadlo robí z kúpania už pred vstupom do vane bezpečný a opticky atraktívny zážitok. Vďaka tomu je toto vaňové držadlo s atraktívnym tvarom a nadčasovým dizajnom skutočne bezpečnou štýlovou voľbou.

Bezpečnosť do 150 kg testovaná LGA a maximálne bezpečné uchopenie vďaka ergonomicky tvarovanej ploche rukoväte vždy zabezpečuje bezpečný úchyt pri vstupe a výstupe z vane. Na vaňovom držadle sa vďaka nanajvýš kvalitnému spracovaniu nenachádzajú ostré konštrukčné prvky a robustné materiály zaručujú dlhú životnosť.

Matná leštená ušľachtilá oceľ zabezpečuje, že sa na vaňovom držadle nevytvoria nevzhľadné škrabance a hrdza. Rovnako aj na optické aspekty sa kládol veľký dôraz pri konštrukcii tohto vaňového držadla. 6 skrutiek z ušľachtilej ocele (nehrdzavejúce) tak umožňuje nielen veľmi pevnú fixáciu na stenu, ale tiež po montáži nie sú viditeľné. Nadčasový a tvarovo atraktívny dizajn dotvára optické prednosti držadla.

Vaša kúpeľňa tak poskytuje nielen vysokú mieru bezpečnosti pre mladých aj starších, ale zároveň tiež dodáva opticky elegantné a nevtieravé akcenty. Montážny materiál (hmoždinky a skrutky z ušľachtilej ocele), ako aj podrobný návod na montáž, sa dodávajú s vaňovým držadlom.

So systémom Fix & Clean od spoločnosti Ridder umožňuje toto vaňové držadlo aj montáž bez vŕtania a hmoždiniek. Systém Fix & Clean poskytuje uchytenie pevné ako hmoždinky a je dostupný cez ponuku značky Ridder. Vaňové držadlo Ridder neobsahuje žiadne známe škodlivé látky a samozrejme je možné ju jednoducho a hygienicky čistiť bežne dostupnými čistiacimi prostriedkami alebo dezinfekčnými prostriedkami.

Nechajte sa presvedčiť kvalitou značky Ridder!

Podrobnosti:
- Farba: ušľachtilá oceľ
- Šírka: 60 cm
- Materiál: ušľachtilá oceľ s matným leskom (stopercentne nehrdzavejúca)
- Vždy bezpečný úchyt pri vstupe a výstupe z vane.
- Vysokokvalitné spracovanie, žiadne hrdzavenie ani poškriabanie
- Opticky premyslená konštrukcia
- Nadčasový dizajn, atraktívny a nevtieravý tvar
- Vždy jednoduché a hygienické čistenie
- Bezpečnosť testovaná LGA do 150 kg
- Pevná fixácia na stenu vďaka 6 nehrdzavejúcim skrutkám z ušľachtilej ocele

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Úchytky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:899 g
Výška:64,0 cm
Šírka:12,0 cm
Dĺžka:4,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore