Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Zástrčka s ochranným kontaktom PVC čierna

Č.výr. 4663514

  • Jednoduchý zásuvný systém
  • Z PVC
  • Na použitie v interiéri
Informácie o výrobku
1,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

108 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4663514

Čierna zástrčka s ochranným kontaktom z PVC je vhodná ako bezpečný zásuvný systém. Kontakty sú vyhotovené z pocínovanej medi. Menovité napätie je 230 V, menovitý prúd 10 A - 16 A. Konektor disponuje aj ochranou proti zalomeniu na priame vedenie kábla. Výrobok je vhodný výlučne na použitie v interiéri.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:44 g
Výška:8,0 cm
Šírka:3,5 cm
Dĺžka:3,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore