Den Braven Interiérová farba AMBIENT biela 7,5 kg
Číslo výrobku 2499622Opis výrobku
Číslo výrobku 2499622
Interiérová farba Den Braven AMBIENT
Interiérová farba Den Braven AMBIENT je jednozložková maliarska farba na báze akrylátovej disperzie, dispergovaných plnív a aditív. Vyniká vysokou belosťou a je určená na vyzreté omietky (hladké aj štukové), aglomerované drevené materiály, papierové povrchy a sadrokartónové dosky.
Vlastnosti
- Veľmi vysoká krycia schopnosť
- Odolná voči oteru za sucha
- Dlhodobo žiarivá
- Možnosť farbiť maliarskymi pastami
- Vysoká belosť 88 % podľa BaSO4
- Možnosť nanášať vysokotlakovými striekacími zariadeniami typu AIRLESS
Oblasť použitia
- Maľovanie hladkých aj štukových interiérových omietok
- Prekrývanie akrylových tmelov Den Braven za účelom dosiahnutia zhodného vzhľadu s okolitým maliarskym náterom
- Klasické nátery tehlového muriva a betónových panelov
- Maľovanie drevotrieskových a sadrokartónových dosiek
- Nátery štrukturálnych tapiet a tapiet zo sklených vlákien
Špecifikácia
Základ: zmes plnív dispergovaných vo vodnej akrylátovej disperzii s prísadou aditív, neobsahuje ťažké kovy
Odporúčaný počet vrstiev: 1-2
Výdatnosť v jednej vrstve: 6-10 m2/kg
Spotreba: 0,1-0,17 m2/vrstva
Hustota: 1,67 g/cm3
Belosť: min. 88 % BaSO4
Aplikačná teplota: +5 až +30 °C
Doba schnutia: 2 hodiny (pri 20 °C/65 % relatívnej vlhkosti)
Obsah prchavých organických látok VOC: 3,3 g/l NH
Obsah prchavého organického uhlíka: 2,7 g/kg NH
Aplikácia: štetcom, valčekom, striekacou pištoľou
Podrobnejšie informácie nájdete v technickej liste, k dispozícii na stiahnutie.
Informácie o výrobcovi
Den Braven Czech and Slovak a.s.
Úvalno 353
793 91 Úvalno
info@denbraven.cz
8595100101013
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Steny, stropy |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 30 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie, striekanie |
| Pretierateľný od cca: | 2 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 2 h |
| Vôňové vlastnosti: | Bez výrazného zápachu |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Tónovateľné |
| Spotreba m2/ml: | 0,17 ml |
| Vhodný na podklad: | Omietka, betón, murivo, sadrokartón |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šírka: | 28,0 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |




