Dulux Interiérová emulzná farba Super Matt Plus 3 l
Číslo výrobku 4412789Opis výrobku
Číslo výrobku 4412789
Dulux Super Matt Plus je matná, žiarivo biela akrylátová maliarska farba vysokej kvality na dekoračné a ochranné nátery stien a stropov v miestnostiach. Môže byť používaná na omietky (cementové a vápennocementové), sadrové podklady, sadrokartónové dosky, tapety papierové a zo skleného vlákna. Farba má hustú konzistenciu, vďaka tomu nekvapká zo štetca či valčeka. Je ľahko roztierateľná, čo umožňuje nižšiu spotrebu farby pri zachovaní dobrého krytia. Vytvára matný náter o dobrej trvanlivosti a jeho mikroporézna štruktúra umožňuje tenám dýchať. Emulzia môže byť použitá ako v bytových, tak verejných priestoroch, napr. kanceláriách, školách a pod.
Informácie o výrobcovi
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
5904078188118
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodný na podklad: | Omietka, betón, murivo, sadrokartón, tapeta |
| Ideálne vhodný na: | Steny, stropy |
| Spotreba m2/ml: | 14 ml |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Tónovateľné |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Suchý na povrchu po cca: | 2 h |
| Pretierateľný od cca: | 4 h |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie, striekanie |
| Teplota spracovania: | 10 °C |
| Odolnosť proti oderu za mokra DIN EN 13300: | 2 - Odolný proti oderu |
| Typ náteru: | Krycí |
| Trieda krycej schopnosti: | 2 - Dobrá krycia sila |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Bez rozpúšťadiel: | Nie je bez rozpúšťadiel |
| Základný materiál: | Na báze vody |
| Paropriepustnosť: | Vysoký |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4,53 kg |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šírka: | 16,7 cm |
| Hĺbka: | 17,0 cm |







