Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Primalex Projekt interiérový náter 25 kg, biely

Č.výr. 1369214

  • Využívané profesionálov
  • Vysoká belosť
  • Vysoká krycia schopnosť
  • Pre všetky priestory
Informácie o výrobku
42,49 EUR
1,70 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

17 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1369214

Vysoká belosť (-92% BaSO4), matný vzhľad, vysoká krycia schopnosť, oteruvzdornosť za sucha a zároveň vynikajúce aplikačné vlastnosti zaručujú dokonalý výsledok. Využívané profesionálov. Vhodné pre všetky priestory, kde sú kladené vyššie nároky na kvalitu, obývacie izby, kancelárie, predajné priestory, chodby, ale aj pre nátery sanačných omietok.

Odporúčame aplikáciu v dvoch vrstvách. Výdatnosť v jednej vrstve (m2 / kg) 6-10. Riedenie v prvej vrstve maximálne 20% vody (t. J. max. 0,2 l na 1 kg farby), v druhej vrstve maximálne 10% vody (t. J. max. 0,1 l na 1 kg).

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore