PRIMALEX Vnútorný maliarsky náter proti plesniam Mykostop biely 7,5 kg
Číslo výrobku 1776129Opis výrobku
Číslo výrobku 1776129
Primalex Mykostop je špeciálny oteruvzdorný náter s veľmi dobrou krycou schopnosťou, vysokou belosťou (min. 92 % BaSO4) obsahujúci navyše účinné fungicídne látky, ktoré likvidujú plesne a súčasne majú aj preventívny protiplesňový charakter.
Vhodný do akýchkoľvek vnútorných vlhkých alebo zle vetrateľných miestností napr. kúpeľne, WC, pivnice, chodby a iné technické priestory, kde sa plesne už vyskytli alebo ako prevencia proti ich vzniku. Finálny vzhľad je zhodný s Primalexom Polar, preto je možné nátery pri maľovaní voľne nadväzovať bez viditeľného napojenia.
Špecifikácia:
Odporúčaný počet vrstiev: 2
Výdatnosť v jednej vrstve: 7-11 m2/kg
Belosť: min. 92 % BaSO4
Objemová hmotnosť: 1,51 kg/l
Odolnosť proti oderu za sucha: stupeň 0
Prídržnosť k betónu: min. 0,4 MPa
Priepustnosť pre vodné pásu: max. 0,07 sd(m)
Obsah prchavých látok: max. 46 %
Účinnosť proti plesniam: fungistaticky účinný
Riedenie 1. vrstva: max. 0-5 % vody (tj max. 0,05 l na 1 kg farby)
Riedenie 2. vrstva: max. 0,5 % vody (tj max. 0,05 l na 1 kg farby)
Aplikácia: štetcom, valčekom, striekacou pištoľou.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickom liste, k dispozícii na stiahnutie v sekcii "Dátové listy".
Informácie o výrobcovi
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
8595006801130
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Steny, stropy |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Paropriepustnosť: | Stredné |
| Základný materiál: | Vodou riediteľné |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie, striekanie |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodný na podklad: | Omietka, Betón, Murivo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,5 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šírka: | 29,0 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |
POUŽÍVAJTE BIOCÍDNE PRÍPRAVKY BEZPEČNE. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ÚDAJE NA OBALU A PRIPOJENÉ INFORMÁCIE O PRÍPRAVKU.







