REMAL Maliarska penetračná farba Základ 2v1 15 kg
Číslo výrobku 2586709Opis výrobku
Číslo výrobku 2586709
REMAL základ 2v1
REMAL základ 2v1 je interiérová vodou riediteľná biela maliarska farba kombinujúca parametre penetrácie a podkladovej farby. Výrazne znižuje spotrebu finálneho náteru, zjednocuje savosť podkladov a zvyšuje jeho pevnosť. Je vhodná pod nátery realizované maliarskymi farbami REMAL. Je odporúčaná najmä na sadrokartónové dosky a omietky, ale aj na ďalšie pevné minerálne podklady. Má vynikajúcu kryciu schopnosť a vysokú belosť. Môže slúžiť aj na ľahšie zakrývanie sýtych odtieňov. Je ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologická.
Farba sa vyrába v nenormalizovanom bielom odtieni. Tónovanie je možné bežnými tónovacími pastami napr. REMAL tónovacia farba alebo REMAKOL.
Vlastnosti maliarskej penetračnej farby REMAL Základ 2v1
- Kombinuje penetráciu a podkladovú farbu
- Vysoká belosť až 92 %
- Vysoká krycia schopnosť až 80 %
- Vylepšuje vlastnosť podkladu a spevňuje podklad
- Zvyšuje priľnavosť
- Zjednocuje savosť podkladov
- Šetrí spotrebu finálneho náteru
- Ľahko spracovateľná, zdravotne nezávadná a ekologická
Technické špecifikácie
Výdatnosť: až 11 m2/kg v jednej vrstve
Odporúčaný počet vrstiev: 1-2
Doba schnutia: 4 hodiny
Náter ďalšou vrstvou: po vyschnutí predošlej vrstvy
Spôsob aplikácie: štetka, valček, striekanie
Optimálna aplikačná teplota: 15 až 25 °C
Belosť: 92 %
Viskozita: 2600-3200 mPas (Brookfield HB DV 2+ 4/100)
Obsah neprchavých látok: 65-69 %
pH: 8-9
Podrobnejšie informácie nájdete v technickom liste. K dispozícii na stiahnutie v sekcii "Dátové listy".
Informácie o výrobcovi
BARVY A LAKY TELURIA, s. r.o.
Skrchov 1
679 61 Letovice
prodej@teluria.cz
8591235097573
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Steny, stropy |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 20 °C |
| Spracovanie: | Natieranie a striekanie |
| Pretierateľný od cca: | 4 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 4 h |
| Vôňové vlastnosti: | Bez výrazného zápachu |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Slúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Tónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pre detské hračky |
| Vhodný na podklad: | Omietka, betón, murivo, sadrokartón |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 700 g |
| Výška: | 8,8 cm |
| Šírka: | 9,2 cm |
| Hĺbka: | 9,2 cm |







