17.9.2019 1:00


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Hitcolor Farba v spreji 600 ml, biela

Č.výr. 1184712
  • Do interiéru aj exteriéru
  • Dobrák krycia schopnosť
  • Jednoduchá aplikácia
  • Rýchle zasychanie
  • Dobrá cena
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1184712

Dekoratívna a cenovo výhodná farba v spreji je vhodná do exteriéru aj interiéru a na aplikáciu na rôzne povrchy, ako je kov, drevo, keramika, hlina, kameň atď. Táto kompaktná farba v spreji za skvelú cenu má dobrú kryciu schopnosť, jednoducho sa s ňou zaobchádza , rýchlo zasychá a je odolná voči vplyvom počasia. Farbu aplikujte v dvoch až troch vrstvách vo vzdialenosti 15 až 25 cm. Doba zaschnutie k manipulácii je minimálne 60 minút. Úplné vytvrdnutí do 12 hodín.

POZOR: Prosím skontrolujte si kompatibilitu s ostatnými plastovými povrchmi. Iné povrchy ako kameň, hlina, keramika, tráva, ratan, kartón a papier musí byť najprv ošetrené základovým lakom. Nenanášajte na povrchy potiahnuté umelou živicou, lak sa môže dvíhať a odlupovať.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
460 g
Výška:
28,2 cm
Šírka:
6,8 cm
Dĺžka:
6,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore