OBI Univerzálna farba 2v1 lesklá čisto biela 500 ml
Číslo výrobku 4442133Opis výrobku
Číslo výrobku 4442133
OBI Univerzálna farba 2v1
Univerzálna farba OBI 2v1 je rýchloschnúca akrylová farba na vodnej báze vhodná pre dekoratívne a ochranné povrchové úpravy v interiéri aj exteriéri. Výborne sa hodí pre základné a vrchné nátery dreva a kovu, pretierateľné plasty (PVC) aj pre renovačné nátery na všetky stabilné staré nátery. Na podklady podliehajúce korózii je nutné použiť antikorózny základový náter. OBI univerzálna farba 2v1 je k dispozícii v hodvábne matnom a lesklom prevedení.
Vlastnosti a použitie
- Vhodná do interiéru aj exteriéru ako základný aj vrchný náter
- Na staré stabilné nátery, drevo, materiály na báze dreva (napr. OSB, MDF), kovy (oceľ, zinok, meď, hliník) aj pretierateľný plasty
- Vysoko odolná voči poveternostným vplyvom, extra odolná voči nárazom
- Teplotná odolnosť do cca 80 °C
- Rýchloschnúci
- Nežltne
- Na vodnej báze
- Ľahko spracovateľná - natieranie, valčekovanie, striekanie
- Certifikácia Modrý Anjel
Informácie o výrobcovi
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498923277
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodný na podklad: | Kov, meď, tvrdý PVC, drevo |
| Ideálne vhodný na: | Ploty, pletivo, zábradlia, bicykle, dvere |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Odolnosť proti poveter. vplyvom a UV žiareniu: | Vysoký |
| Základný materiál: | Na báze vody |
| Bez rozpúšťadiel: | Bez obsahu rozpúšťadiel |
| Stupeň lesku: | Lesklá |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Trieda krycej schopnosti: | 1 - Najvyššia krycia sila |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 8 °C |
| Spracovanie: | Valčekovanie, natieranie, striekanie |
| Pretierateľný od cca: | 12 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Bez konzervačných látok: | S konzervačnými látkami |
| Vôňové vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Certifikácia „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Vhodné pre detské hračky |
| Spotreba m2/ml: | 7,5 ml |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 560 g |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šírka: | 10,1 cm |
| Hĺbka: | 10,1 cm |









