Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Guttabit Asfaltový GLASS 35 1 m x 10 m

Č.výr. 5022082

  • Proti zemnej vlhkosti
  • Nízka priepustnosť pre vodné pary
  • Jednoduché provedenie opráv pri poškodení
Informácie o výrobku
 
33,99 EUR
3,40 € / m
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5022082

Pás je vyrobený z oxidovaného asfaltu s vložkou zo sklenenej rohože a povrchovou úpravou minerálnym jemnozrnným posypom. Rozmery role 10 m x 1 m x 3,5 mm. Lepenka IPA sa samostatne používa ako hydroizolačná povlaková krytina do podzemných častí budov. Pás je odolný voči mechanickému poškodeniu.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:55,0 kg
Výška:100,0 cm
Šírka:23,0 cm
Dĺžka:23,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore