Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hrebenáč čierny 85 cm x 45 cm

Č.výr. 1350941

  • Farba: čierna
  • Dĺžka: 85 cm
  • So zosilnenými hranami
Informácie o výrobku
8,99 EUR
10,58 € / m
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

34 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1350941

Pružný hrebenáč je vhodný pri akomkoľvek sklone strechy. Používa sa pri kladení bitúmenových vlnitých dosiek a vytvára proti dažďu izolovaný, farebne zladený hrebeň, ktorý sa postará o potrebné zavzdušnenie, odvzdušnenie, odvetrávanie a podvetrávanie strechy. Pri montáži sa musí dodržať prekrytie 10 cm.

Vďaka hranám zosilneným pozinkovaným oceľovým plechom je mimoriadne stabilný a má dlhú životnosť. Hrebenáč je mimoriadne odolný proti starnutiu a predstavuje ekologický recyklovaný produkt, ktorý neobsahuje formaldehyd.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Príslušenstvo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,19 kg
Výška:4,5 cm
Šírka:85,0 cm
Dĺžka:45,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore