26.9.2020 22:30


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Šindeľ asfaltový bobrovka červený

Č.výr. 4842522
  • Vhodný na členité a šikmé strechy so sklonom 15 ° až 90 °
  • Odolný proti krupobitiu a UV žiareniu
  • Nízka hmotnosť (cca 9,1 kg/m2)
Informácie o výrobku
14,99 EUR
5,00 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

29 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4842522

Strešný asfaltový šindeľ má tvar "bobrovky" (beaver) a klasické červené farebné prevedenie. Je tvorený šablónami z pásu oxidovaného asfaltu s minerálnymi plnivami a nenasiakovou nosnou rohožou zo sklených vlákien, ktorá tvorí jadro samotného šindľu. Povrch tejto strešnej krytiny tvorí tlakom zavalcovaný posyp z keramizovaného prefarbeného granulátu. Celá plocha spodnej strany disponuje termoaktívnou lepiacou vrstvou, ktorá slúži na zlepenie jednotlivých šablón a vytvorenie kompaktnej plochy v dôsledku ich zlepenia. Bežne sa používa na strechy rozmanitých záhradných stavieb (napr. záhradných domčekov), ale svoje uplatenie si určite nájde aj pri rekonštrukcii starých striech, ktoré si však vyžadujú len nízke zaťaženie. Výhoda tejto strešnej krytiny spočíva v tom, že sa dá použiť aj na strechy s členitým tvarom a šikmé strechy so sklonom 15° až 90°. Vďaka kvalitným materiálom a výrobnému procesu disponuje úplnou odolnosťou proti krupobitiu a pôsobeniu UV žiarenia. Samotná montáž je kvôli nízkej hmotnosti šindľov veľmi jednoduchá a nenáročná.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Šindeľ
Tvar šindľa:Bobor
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:27,3 kg
Výška:5,5 cm
Šírka:33,3 cm
Dĺžka:100,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore