Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Soudal Samolepiace bitúmenová lemovka 7,5 cm x 10 m, grafit

Č.výr. 1885870

  • Vysoká lepiaca schopnosť
  • Vodotesná, odolná voči nepriaznivému počasiu
  • Tvarovateľná podľa tvaru podkladu
Informácie o výrobku
15,99 EUR
1,60 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1885870

Kvalitná samolepiaca páska vyrobená z bitúmenových elastomérov s ochrannou hliníkovou fóliou, určená k ľahkému a rýchlemu použitiu, k zakrytiu plochých aj uhlových spojov strešných prvkov, komínov, svetlíkov, odkvapov a odtokov. Funkčná bezprostredne po nalepení.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Dráhy
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,16 kg
Výška:17,0 cm
Šírka:17,0 cm
Dĺžka:8,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore