Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Den Braven Asfaltový penetračný lak Br-Alp 4,5 kg

Č.výr. 4127411

  • Výborná hĺbková penetračná schopnosť
  • Je schopný nivelovať mikrotrhliny v podklade
  • Na suchý aj vlhký podklad
Informácie o výrobku

Prevedenie:

14,99 EUR
3,34 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

kg

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

už len 8 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4127411

Den Braven Asfaltový penetračný lak je elastická bitumenová hmota, mierne modifikovaná syntetickým kaučukom, ktorá obsahuje chemické prísady umožňujúce hlbokú penetráciu a použitie na mierne vlhké podklady. Tento penetračný povlak je schopný nivelovať mikrotrhliny v podklade. Náter je odolný voči vode, slabým kyselinám a zásadam.
Ako roztok je určený na penetráciu základových pásov, základov, podzemných častí stavby a pod. Hmota je vhodná najmä ako podklad pod tepelne zvariteľné pásy všetkých druhov. Používa sa pod hydroizolačné nátery z DenBitu DK, popr. DenBitu Styro LT a iné náterové hmoty. Mimo iného je možné ho použiť aj ako samostatnú izoláciu ľahkého typu proti vlhkosti.

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore