Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Den Braven Gumoasfaltová hydroizolácia DenBit DISPER DN 5 kg

Č.výr. 4127403

  • Na suché a mierne vhlké podklady
  • Široké využitie
  • Bezpečný kontakt s polystyrénom
  • ýchle schnutie - riadna suchosť už po 6 hodinách
  • Neobsahuje rozúšťadlá
Informácie o výrobku

Prevedenie:

6,99 EUR
1,40 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

24 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4127403

Hydroizolácia DenBit DISPER DN je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom, ktorá sa používa na suché a mierne vlhké podklady (betón a podobné minerálne podklady, cementové a cementovo-vápenné omietky, eternit, lepenku a podobné materiály na bitúmenovej báze). Vďaka svojmu zloženiu nadobúda tixotropné vlastnosti a preto je túto disperziu možné nanášať na podklady s rôznym sklonom, ale to samozrejme záleží od hrúbky nanášanej vrstvy. Každopádne náter po vyzretí zo zvislého povrchu nesteká ani pri vysokej teplote (+ 100 °C) a naopak pri nízkych teplotách si zachováva elasticitu. Po zaschnutí poslednej vrstvy a jej povrchovej úprave je odolná proti pôsobeniu atmosférických vplyvov, slabým kyselinám a zásadám a pôsobeniu agresívnych látok nachádzajúcich sa v zemi. DenBit DISPER DN je možné použiť aj v bezprostrednom kontakte s polystyrénom, pretože nespôsobuje jeho deštrukciu a nenarušuje ani jeho samotnú štruktúru. Bežne sa používa na renováciu a ošetrenie strešných krytín alebo na zhotovenie bezškárových strešných krytín, ktoré sú vyztužené technickými tkaninami. Ďalší príklad veľmi typického použitia je zhotovenie protivlhkostných izolácií hrubých podláh v pivniciach, garážach alebo na terasách a balkónoch. Využíva sa aj na ochranu podzemných častí budov pred vlhkosťou. S týmto denbitom sa veľmi dobre pracuje a jeho obrovská výhoda spočíva najmä v tom, že jeho konzistencia nie je ani moc tuhá, ani moc riedka a práve to pri natieraní určite ocení každý jeden zákazník. Navyše rýchlo uschne a Vy tak nemusíte do nekonečna čakať, aby ste mohli pokračovať s nadväzujúcimi prácami. Neobsahuje žiadne rozpúšťadlá !

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,0 kg
Výška:21,0 cm
Šírka:24,0 cm
Dĺžka:24,0 cm

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore