Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Bit PZ Classic PZ3

Č.výr. 5126677

  • Robustný bit na bežné používanie
  • Praktický tvar
  • Dlhá životnosť vďaka legovanej oceli
Informácie o výrobku
1,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126677

LUX-TOOLS bit Classic PZ3 pre krížové skrutky PZ je špeciálny krížový skrutkovač. V rámci vhodného profilu skrutkovej hlavy sa dá rýchlo a jednoducho vymeniť na akumulátorových skrutkovačoch a račňiach, ako aj na vŕtačkách. V porovnaní s bežnými bitmi poskytuje zapáleným remeselníkom množstvo výhod. Vďaka nízkemu nebezpečenstvu skĺznutia sa dá hrot PZ oveľa jednoduchšie vložiť do vhodnej skrutky. Ide o dôležitú vlastnosť, pretože sa často používajú najmä elektricky poháňané skrutkovacie nástroje. Pri každodennej práci pocítite ten rozdiel, vďaka ktorému ušetríte čas. Toto výkonné príslušenstvo sa vyznačuje vyvýšeninami medzi jednotlivými drážkami, zárezy majú priebežne rovnakú šírku. Bit je vyrobený z chróm-vanádiovej ocele.

Bit pre krížové skrutky PZ je obľúbený u remeselníkov pri práci so skrutkami so zápustnou hlavou. Na druhej strane existujú klincové skrutky s hlavou PZ, ktoré môžete pomocou bitov odstrániť, keď ich poloha nie je vyhovujúca. Medzi ďalšie oblasti použitia patria suché konštrukcie, pri ktorých sa okrem sadrokartónových dosiek často používajú aj drevotrieskové dosky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Dĺžka:25 mm
Materiál:Oceľ
Obsah:1 ks
Magnetický:Nie
Spôsobilé pre VDE:Nie
Úchyt:Krížová drážka PZ
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4 g
Výška:2,5 cm
Šírka:6 mm
Dĺžka:6 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore