Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Bit s plochým koncom Classic SL5

Č.výr. 5126578

  • Robustný bit na bežné používanie
  • Praktický tvar
  • Dlhá životnosť vďaka legovanej oceli
Informácie o výrobku
1,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126578

Skrutky s drážkou a ploché skrutky sú klasikou. Pre tento druh skrutiek je určený stabilný LUX-TOOLS bit s plochým koncom Classic SL5. Je vyrobený z vysokokvalitnej chróm-vanádiovej ocele, ktorá obsahuje viacero zliatin. Materiál sa vyznačuje robustnou dlhou životnosťou. To je dôležité, pretože na tento bit pôsobí viacero síl ako na iné druhy bitov. Vďaka 6,3 mm šesťhrannej stopne môžete bez problémov používať všetky držiaky na bity spĺňajúce normu.

Bit s plochým koncom SL5 vás presvedčí svojou vysokou kvalitou. Hrot so šírkou 5 mm dosadá presne do drážky skrutkovej hlavy protikusa. Vďaka skrátenej dĺžke stopky na 25 mm je nasadenie jednoduchšie. Napríklad v prípade reštaurovania starého nábytku možno opatrne vytiahnuť skrutky SL5 a naskrutkovať skrutky podľa potrieb vykonávanej práce. Možno to vykonať opatrne rukou, aby sa zabránilo poškodeniu cenného nábytku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Plochý
Dĺžka:25 mm
Materiál:Oceľ
Obsah:1 ks
Magnetický:Nie
Spôsobilé pre VDE:Nie
Úchyt:Drážka
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4 g
Výška:2,5 cm
Šírka:6 mm
Dĺžka:6 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore