Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Box s bity Torsion Comfort 7-dielny

Č.výr. 5036470

  • Veľmi dobrý prenos sily vďaka precíznemu spracovaniu
  • Dlhá životnosť vďaka kvalitnej oceli
  • S praktickým magnetickým držiakom bitov
Informácie o výrobku
 
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5036470

7-dielny LUX-TOOLS box so súpravou bitov Comfort Torsion-TX, vyrobených z vysokokvalitnej ocele, sa skvelo hodí pre súkromnú remeselnú oblasť. Vyznačuje sa dlhou životnosťou a dobrou trvanlivosťou. Súprava obsahuje bežné veľkosti TX10, TX15, TX20, TX25, TX30 a TX40 a magnetický držiak bitu. Profil hlavy má tvar hviezdičky a skladá sa celkovo zo 6 vačiek. Výhodou je, že môžete skrutky pomocou TX pohonu zaskrutkovať s podstatne väčšou silou, a pritom nepoškodíte profil. Pri práci napríklad s ručnou vŕtačkou alebo akumulátorovým skrutkovačom nemusíte vyvíjať takmer žiadne alebo dokonca vôbec žiadne pritlačenie.

Skrutky s TX pohonom sa používajú čoraz častejšie, napríklad na závodných bicykloch od upnutia kormidiel až po upevnenie brzdových doštičiek, prehadzovačiek a brzdových pák. Ak chcete opravy vykonávať sami, potrebujete príslušné bity na skrutky s TX pohonom. Skrutky s TX pohonom sa vďaka mechanickým výhodám používajú na drevené stavby a nábytok ako skrutky so zapustenou hlavou a tiež v mnohých ďalších profesiách. S touto kvalitnou a spoľahlivou súpravou budete v domácej dielni dobre vybavení na všetky práce, ktoré si vyžadujú skrutkovanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ
Obsah:7 ks
Magnetický:Áno
Spôsobilé pre VDE:Nie
Úchyt:TX

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore