LUX Diamantový bit Professional PH1

Č.výr. 5036710

  • S diamantovou povrchovou úpravou s dlhou životnosťou
  • Maximálny prenos sily
  • Perfektný tvar s profesionálnou kvalitou
Informácie o výrobku
4,89 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

15 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5036710

LUX-TOOLS diamantový bit Professional PH1 je normovaný nástavec pre všetky vŕtačky, akumulátorové skrutkovače a ručné skrutkovače vhodné na výmenu. Tento bit sa vyznačuje svojou mimoriadne vysokou kvalitou. Je vyrobený z vysokokvalitnej ocele a má diamantovú povrchovú úpravu, vďaka čomu vás presvedčí svojou veľmi dlhou životnosťou. Diamantové čiastočky zabraňujú vyšmyknutiu hrotu zo skrutkovej hlavy. Poškodenia skrutkovej hlavy sa minimalizujú vďaka optimálnemu prenosu sily pri zaskrutkovaní a uvoľňovaní skrutky. Tento bit zabezpečuje nenáročné a čisté výsledky práce.

Bit bol vyrobený výlučne pre skrutky Philips a možno ho bez námahy použiť v stopke skrutky. Vďaka optimálnemu dosadnutiu a ideálnemu prenosu sily je práca so skrutkami jednoduchá a pohodlná. Diamantový bit by preto nemal chýbať v boxe na náradie žiadneho domáceho majstra ani profesionálneho remeselníka.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Dĺžka:25 mm
Materiál:Oceľ
Obsah:1 ks
Magnetický:Nie
Spôsobilé pre VDE:Nie
Úchyt:Krížová drážka PH
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore