Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Diamantový bit Professional PZ2, 1 ks

Č.výr. 5036447

  • Na plynulé a presné skrutkovanie
  • Oceľ s diamantovou povrchovou úpravou pre dlhú životnosť
  • Osvedčená dĺžka 25 mm
Informácie o výrobku

Prevedenie:

4,89 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5036447

LUX-TOOLS diamantový bit Professional vám pomôže pri rozmanitých spôsoboch skrutkovania. Skrutkovací bit slúži na presné vloženie do skrutky pomocou príslušného držiaka bitu. Vďaka diamantovej povrchovej úprave ocele drží bit pevne v skrutke a má dlhú životnosť.

Aretácia sa vykonáva zaskrutkovaním do držiaka bitu, ktorý je dostupný samostatne. Bit má dĺžku 25 mm. Hlava PZ2 zabezpečuje dobrý prenos sily a dobré držanie. Utiahnutie bez zvýšenej hnacej sily umožňujú kolmé plochy hlavy.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Pozidriv 2
Dĺžka:25 mm
Materiál:Oceľ
Obsah:1 ks
Magnetický:Nie
Spôsobilé pre VDE:Nie
Úchyt:Šesťhran
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:9 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore