4.3.2021 7:00


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Diamantový bit Professional PZ3

Č.výr. 5036611

  • Vysokokvalitný bit PZ3
  • S diamantovou povrchovou úpravou s dlhou životnosťou
  • Perfektný tvar s profesionálnou kvalitou
Informácie o výrobku
4,89 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5036611

LUX-TOOLS diamantový bit Professional PZ3 je výnimočne spoľahlivý pri každodennej práci profesionálnych remeselníkov. Vďaka profilu s diamantovou povrchovou úpravou sedí bit perfektne v upnutí príslušnej krížovej PZ skrutky veľkosti PZ3. Tieto sú výsledkom inovácie bežných krížových skrutiek. Ide o reakciu na skutočnosť, že elektrické skrutkovacie nástroje, ako napríklad vŕtačky a akumulátorové skrutkovače v priebehu rokov čoraz viac zvyšujú svoj výkon. Bity spoznáte podľa označenia PZ na upnutí pre vrták s normovaným šesťhranným adaptérom 6,3 mm.

Bezpečné dosadnutie diamantového bitu Professional PZ3 v upnutí zabezpečuje špeciálne vyvinutý inovatívny profil. Medzi rovnako širokými hlavnými stranami sa nachádza malý krížik s malou hĺbkou. Výhoda spočíva v dodatočnej stabilizácii a lepšom celkovom rozložení upínacích síl. Vysokokvalitná diamantová povrchová úprava znižuje vytláčanie skrutkovacieho nástroja zo skrutky na nulu. Tým sa značne znižuje opotrebovanie náradia aj materiálu. Tento bit je extrémne kvalitným príslušenstvom, ktoré umožňuje veľmi efektívne a presné vykonanie skrutkovacích prác s nízkou mierou nepodarkov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Dĺžka:25 mm
Materiál:Oceľ
Obsah:1 ks
Magnetický:Nie
Spôsobilé pre VDE:Nie
Úchyt:Krížová drážka PZ
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore