4 bodové LED svietidlo Scordia chrómové, vr. žiaroviek GU10
Číslo výrobku 2272557Opis výrobku
Číslo výrobku 2272557
4 Bodové LED svietidlo Scordia chróm zaujme špeciálnym dizajnom a kvalitným spracovaním s guľovým tienidlom. Tento špeciálny dizajn robí z tohto bodu skutočný pútač v každej miestnosti. Rám je vyrobený z robustného železa a zaručuje dlhú životnosť a stabilitu.
Praktické osvetlenie a jednoduchá inštalácia
4 Bodové LED svietidlo Scordia chróm je vybavený štyrmi žiarovkami GU10, ktoré vytvárajú efekt teplého bieleho svetla a zaisťujú tak príjemné osvetlenie. Žiarovky sú tiež zameniteľné, takže ich možno v prípade potreby jednoducho vymeniť. Inštalácia LED svetla je jednoduchá a nekomplikovaná. Svetlo môžete jednoducho pripevniť na požadované miesto na strope.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873120817
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Chrómová |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Železo |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Úsporné žiarovky |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | GU10 |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 4 |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Montážna hĺbka: | 17,5 cm |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 35 W |
| Montážny priemer: | 8 cm |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,15 kg |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 80,0 cm |
| Hĺbka: | 17,0 cm |





