Brilo Bodové svietidlo "STOFA" sivohnedé 1x E27/max. 25 W
Číslo výrobku 1990308Opis výrobku
Číslo výrobku 1990308
Sivohnedé bodové svietidlo s dreveným podstavcom zo série STOFA vnesie elegantnú a zároveň mimoriadnu atmosféru do vášho obytného priestoru. Nástenné svietidlo so svojím vzhľadom Vintage a vzorom hviezd vytvorí štýlové efekty vo vašom obytnom priestore. Vďaka otočnému a výkyvnému bodovému svietidlu sa svetlo dá individuálne ovládať. Maximálny počet wattov pre bodové svietidlo je 25 W (objímka E27). Žiarovka nie je súčasťou dodávky. Nástenné bodové svietidlo má okrem toho stupeň ochrany IP20 a je určené výlučne na použitie v interiéri.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707407843
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Tkanina |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | E27 |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 25 W |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 173 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 13,0 cm |
| Hĺbka: | 13,0 cm |



