GLOBO Nástenné svietidlo CLAUDE čierna/hnedá E14 40 W 70 x 140 x 155 mm
Číslo výrobku 2432565Opis výrobku
Číslo výrobku 2432565
GLOBO CLAUDE
Séria svietidiel GLOBO CLAUDE snúbi moderný dizajn s prírodou. So svojim stupňom krytia IP20 sú tieto svietidlá vhodné do interiéru, a to predovšetkým do obývacích izieb, kuchýň a jedální, ale aj ďalších miestností domácnosti. Všetky svietidlá tejto série sú opatrené objímkou E14. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Výber je len na vás! Na vybranú máte napríklad z klasických žiaroviek, žiaroviek stmievateľných alebo žiaroviek s nastaviteľnou teplotou chromatičnosti a prípadne aj RGB na vytvorenie tej správnej atmosféry.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaše investície sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371440207
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál rámu: | Drevo |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | E14 |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 40 W |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 280 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 15,5 cm |






















