Just Light. Nástenné LED svietidlo Rico 2-bod., 2x2W, oceľ, 13,5 x 9 x 15 cm
Číslo výrobku 2158988Opis výrobku
Číslo výrobku 2158988
Nástenné LED svietidlo Rico zaujme svojim jednoduchým, moderným dizajnom. Stropné svietidlo je vyrobené z ocele a je dodávané vrátane dvoch pevne zabudovaných LED žiaroviek s príkonom 2 W. Každý svetelný zdroj vyžaruje svetelný tok cca 175 lumenov a vďaka teplote chromatickosti 3 000 K má svetlo príjemne teplú bielu. Svietidlo sa ovláda pomocou kolískového prepínača na prívodnom kábli. Svietidlo je vybavené dvoma malými, obdĺžnikovými svetelnými hlavami, ktoré môžete ľubovoľne nasmerovať a svoj obytný priestor tak cielene nasvietiť. Rozmery: 13,5 x 9 x 15 cm.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689931735
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Štýl: | Moderný |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 283 g |
| Výška: | 15,5 cm |
| Šírka: | 12,0 cm |
| Hĺbka: | 15,5 cm |










