Just Light. Stropné LED svietidlo Rico 8-bod., 8x2W, oceľ, 14,5 x 12 x 70 cm
Číslo výrobku 2159002Opis výrobku
Číslo výrobku 2159002
Stropné LED svietidlo Rico zaujme svojim jednoduchým, moderným designom. Svietidlo je vyrobené z ocele a je dodávané vrátane ôsmich pevne zabudovaných LED žiaroviek s príkonom 2 W. Každý svetelný zdroj vyžaruje svetlo so svetelným tokom cca 225 lumenov a vďaka teplote chromatickosti 3 000 K má svetlo príjemne teplú bielu farbu. Každé bodové svietidlo je vybavené dvoma malými, obdĺžnikovými svetelnými hlavami, ktoré môžete ľubovoľne nasmerovať a svoj obytný priestor tak cielene nasvietiť. Rozmery: 70 x 12 x 14,5 cm.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689931759
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Oceľ |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Štýl: | Moderný |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 8 |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 947 g |
| Výška: | 14,5 cm |
| Šírka: | 12,0 cm |
| Hĺbka: | 70,0 cm |







