Paul Neuhaus Stropné LED sv. Sileda 6bod., 6x36 W, IP44, hliník, 127,5 x 177 cm
Číslo výrobku 2160331Opis výrobku
Číslo výrobku 2160331
Šesťbodové stropné svietidlo Sileda zaujme moderným dizajnom. Svietidlo je vyrobené z hliníka a je dodávané vrátane šiestich pevne zabudovaných LED žiaroviek 6 W. Každý svetelný zdroj vyžaruje svetlo so svetelným tokom cca 500 lumenov a vďaka teplote chromatickosti 3 000 K má svetlo príjemne teplú bielu farbu. Vďaka tienidlám zo satinovaného akrylového skla vydáva nádherné, neoslňujúce svetlo, ktoré je navyše úsporné. Bodové svetlá svietidla sú otočné a je možné ich cielene nasmerovať.
Vďaka stupňu krytia IP44 je možné svietidlo použiť aj v kúpeľni. Spracovanie a výber materiálu dodávajú svietidlu harmonický vzhľad a vo vašom obytnom priestore na seba určite pritiahnu pozornosť. Paul Neuhaus Sileda je moderné a výkonné svietidlo, ktoré dokonale kombinuje úžitok a design.
Informácie o výrobcovi
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248268971
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Hliník |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Štýl: | Moderný |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Počet svetelných zdrojov: | 6 |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,20 kg |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šírka: | 127,5 cm |
| Hĺbka: | 177,0 cm |











