Reality 2-bodové svietidlo Tommy 19 x 28 x 17 cm
Číslo výrobku 1239730Opis výrobku
Číslo výrobku 1239730
Bodové svietidlá Reality Tommy navodzujú útulnú a príjemnú atmosféru. Ich moderný a rafinovaný štýl z nich robí univerzálne svietidlo, ktoré je možné dobre kombinovať. Pomocou nastaviteľnej hlavice možno svetlo nasmerovať a s jeho pomocou tak zvýrazniť určitú oblasť bytu. Svetlo je vyrobené z matného kovu vo farbe niklu a dopĺňajú ho biele textilné tienidlo. Pre úsporné osvetlenie doporučujeme používať LED žiarovky. Jedná sa o vynikajúcu alternatívu k tradičným halogénovým žiarovkám, ktoré poskytujú dostatočný jas, ale zároveň až 80 % úsporu energie. Okrem toho dlhá životnosť, nízke vyžarovanie tepla a ekologicky šetrné vlastnosti LED žiaroviek ponúkajú značné výhody.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807388930
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tienidla: | Tkanina |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Štýl: | Moderný |
| Objímka: | E14 |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Druh stmievania: | Stmievateľné externým stmievačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 28 W |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 580 g |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šírka: | 28,0 cm |
| Hĺbka: | 17,6 cm |











