Petlica s okom pozinkovaná 140 mm x 25 mm
Číslo výrobku 3965837Opis výrobku
Číslo výrobku 3965837
Petlica s okom slúži na upevnenie viek debien a malých dvierok. Je vyrobená z pozinkovanej ocele, ktorá je odolná voči vplyvom počasia. Petlica má dĺžku 140 mm. Montuje sa priskrutkovaním.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874912237
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 920 g |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šírka: | 2,5 cm |
| Hĺbka: | 2 mm |





