Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Black & Decker Pásová brúska KA88 720 W

Č.výr. 3493863

  • O 25 % väčšia brúsna plocha
  • Vysávanie prachu s cyklonickým vírením
  • So zásobníkom na prach
Informácie o výrobku
72,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3493863

Black+Decker pásová brúska KA88 je silná a vďaka výkonnému 720 W motoru ideálna na brúsenie veľkých plôch a vhodná na rýchle brúsenie materiálu na veľkých plochách akými sú dvere alebo doska stola. Sklápací predný kryt slúži zároveň ako dorazové zariadenie, ktoré bráni nechcenému zabrúseniu do stien alebo iných horizontálnych plôch.

Zjednodušená montáž pásu pre bezproblémovú výmenu brúsnych pásov, automatické nastavenie chodu pásu a rukoväť s 3 polohami zabezpečujú dokonalé ovládanie a pohodlnú prácu, spínač chránený proti prachu zaručuje dlhú životnosť. Menší predný valec na pásovej brúske umožňuje brúsenie blízko pri okrajoch. Vďaka tomuto dizajnu predného valca má pásová brúska o 25% väčšiu brúsnu plochu ako brúsky s bežným dizajnom valca. Efektívne vysávanie prachu s cyklonickým vírením sa stará o čistotu pracovného prostredia.

Obsah balenia:
1 x pásová brúska 720 W
1 x zásobník na prach
1 x adaptér na vysávač prachu
1 x brúsny papier
1 x kábel 3 m

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Brúsky
Výkon:720 W
Napätie:230 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,99 kg
Výška:36,0 cm
Šírka:14,0 cm
Dĺžka:14,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore