2.3.2021 10:58


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Bosch Akumulátorová uhlová brúska AdvancedDrill 18 V 125 mm Solo

Č.výr. 1457050

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Brúsky

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1457050

Akumulátorová uhlová brúska AdvancedDrill 18 od výrobcu Bosch má úzky dizajn, a je tak mimoriadne praktická. Úzke teleso prevodovky umožňuje bezproblémovú prácu aj na úzkych miestach. Nízka hmotnosť len 1,5 kg prispieva k príjemnej a pohodovej práci. Vďaka prídavnej rukoväti získate lepšiu kontrolu nad prístrojom a môžete presne a bezpečne pracovať.

Rozmanité použitie
Uhlová brúska je neodmysliteľným pomocníkom na každom stavenisku a nesmie chýbať ani vo výbave domáceho majstra. Stane sa vašou pomôckou pri brúsení, kefovaní a delení rôznych materiálov. Výkonná uhlová brúska taktiež nesmie chýbať ani pri renovácii domu alebo bytu. Akumulátorová uhlová brúska má rozmanité použitie, či už ide o odstránenie hrdze, vyhladenie zvarov, alebo mnohé iné činnosti. Podľa materiálu môžete individuálne nastaviť počet otáčok. Voľnobežné otáčky predstavujú 10 000/min (otáčok), vďaka čomu je možný veľmi vysoký úber materiálu.

Flexibilné použitie
Bosch AdvancedRecip 18 je napájaný 18 V 2,5 Ah lítium-iónovým akumulátorom (osobitne dostupný). Patrí tak k rodine akumulátorov 18 V od výrobcu Bosch a môžete ho ľubovoľne kombinovať. Bezkáblová prevádzka vám umožní flexibilnú činnosť nezávislú od miesta výkonu práce.

Bezpečná práca
Akumulátorová uhlová brúska je vybavená pozvoľným rozbehom, ochranou proti opätovnému spusteniu a brzdovou funkciou. Pozvoľný rozbeh slúži na pomalé spustenie zariadenia. Ochrana proti opätovnému spusteniu zabráni automatickému zapnutiu uhlovej brúsky po výpadku elektrickej energie. Po vypnutí zariadenia brzdová funkcia zastaví rotujúci kotúč a zabráni zraneniu v dôsledku neúmyselného dotknutia sa brúsneho kotúča.

Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Uhlové brúsky
Napätie:18 V
Kapacita akumulátora:2,5 Ah
Typ akumulátora:Li-Ion
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,50 kg
Výška:12,0 cm
Šírka:37,0 cm
Dĺžka:10,5 cm

Ďalšie detaily

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore