Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Brúska na sadrokartón TC-DW 225 X s kufríkom a 6 brúsnymi kotúčmi

Č.výr. 1376805

  • Vymeniteľné brúsne taniere na optimálne použitie
  • Výkonný 750 W motor
  • Kvalitná kovová uhlová prevodovka
  • Kĺbové ložisko pre neobmedzenú pohyblivosť brúsnej hlavy
  • Plynule nastaviteľná teleskopická násada až do 165 cm
  • S prepravným a úložným kufríkom
Informácie o výrobku
 
199,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1376805

Einhell brúska na sadrokartón TC-DW 225 X je váš cenný pomocník pri interiérových prácach na vašich štyroch stenách a pri veľkoplošných renovačných projektoch. Nechajte sa presvedčiť plynule nastaviteľnou teleskopickou násadou v dĺžke 165 cm s ergonomickou rukoväťou v tvare T. Táto násada vám nesmierne uľahčí napríklad práce na strope, ako je odstránenie farby. Otravné vystupovanie a schádzanie z rebríka alebo posúvanie rebríka sem a tam už preto nie je nutné. Vychutnajte si ergonomické a bezpečné pracovné postupy v každej situácii.

Výkonný pomocník pri renováciách
Výkonné brúsenie pre dosiahnutie najlepších výsledkov, to zabezpečuje motor s výkonom 750 W a kvalitnou kovovou uhlovou prevodovkou pri voľnobežných otáčkach 600 až 1500/min (otáčky). Rýchlosť brúsenia sa navyše dá pohodlne a rýchlo prispôsobiť pomocou regulácie otáčok, pričom sa dajú opracovať rôzne podklady podľa potreby.

Einhell brúska na sadrokartón nie je vhodná len na rôzne povrchy, vďaka vymeniteľnému brúsnemu tanieru (okrúhlemu a trojuholníkovému) zaručuje optimálne výsledky na veľkých plochách a na oblých aj hranatých okrajoch. Brúsne kotúče sa dajú jednoducho namontovať a vymeniť vďaka praktickému systému suchých zipsov. Kĺbové ložisko a pružné uloženie venca kefy navyše zabezpečujú neobmedzenú pohyblivosť brúsnej hlavy, a tým čo najväčší akčný rádius.

Či už potrebujete obrúsiť vytmelené plochy sadrokartónov na stenách a stropoch, alebo očistiť steny od omietky a zvyškov tapiet: S priemerom brúsneho kotúča 225 mm bez problémov zvládnete práce na domácej stavbe. Vznikajúci brúsny prach sa pomocou praktického odsávacieho systému v kombinácii s prídavným odsávacím zariadením (nie je súčasťou balenia) odsáva priamo od brúsneho kotúča a pracovisko je tak vždy čisté a bez nepríjemného prachu.br>
Po práci alebo pri krátkom prerušení práce sa dá prístroj vďaka stabilnej nohe odložiť bez toho, aby sa zlomila odsávacia hadica. Pre rýchle rozloženie a zloženie a pre priestorovo úsporné skladovanie je vodiace držadlo brúsky sklopné.

Obsah
Einhell brúska na sadrokartón TC-DW 225 X
3 okrúhle korundové brúsne kotúče s priemerom 225 mm (P60/P80/P120)
3 trojuholníkové korundové brúsne kotúče 280 mm x 280 mm x 280 mm (P60/P80/P120)
2 mriežkové plátna (1 x okrúhle, 1 x trojuholníkové)
Einhell E-Box na prepravu a uschovanie

br>Dĺžka prístroja: 1 100 - 1 650 mm
br>Priemer pripojovacieho prvku odsávacej hadice: vnútorný 40 mm/vonkajší 44 mm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Systém opracovania steny
Výkon:750 W
Napätie:230 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:9,7 kg
Výška:33,5 cm
Šírka:21,5 cm
Dĺžka:68,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore