Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Akumulátorová uhlová brúska 1 PowerSystem A-WS-20/115

Č.výr. 1498674

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Všestranne vhodná na brúsenie a rezanie, ako aj na odstránenie hrdze z povrchov
  • Vhodná pre brúsne kotúče s priemerom 115 mm
  • Vrát. prídavnej 3-polohovej rukoväti
  • Napájaná kvalitným 20 V lítium-iónovým akumulátorom (dostupný osobitne)
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

17 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1498674

Kompaktná LUX TOOLS akumulátorová uhlová brúska A-WS-20/115 sa používa na výkonné rezanie a brúsenie kovu a kameňa. Je spoľahlivým partnerom aj pri odstraňovaní hrdze z povrchov alebo obrábaní zvlneného dreva. Ako súčasť systému LUX 1 PowerSystem môže byť brúska napájaná pomocou kvalitných lítium-iónových akumulátorov tejto série. Váš požadovaný akumulátor s kapacitou 2 Ah alebo 4 Ah, ktorý odporúčame najmä pre uhlové brúsky a vhodná rýchlonabíjačka sú dostupné osobitne. Vďaka modernej technológii akumulátorov budete pracovať ekologicky pri maximálnej slobode pohybu. Vaše projekty pre domácich majstrov môžete vykonávať flexibilne bez kábla a nezávisle od najbližšej zásuvky.

Druhá rukoväť na obojručné používanie
Aj samotná praktická brúska boduje technickými prednosťami. K nim patria voľnobežné otáčky 3 000 ot./min - 10 000 ot./min. V závislosti od použitia a potrebnej energie je dostupná variabilná regulácia otáčok. Vďaka príjemnej zóne Softgrip môžete náradie viesť pohodlne a bez skĺznutia. V prípade potreby upevnite praktickú prídavnú rukoväť na obojstranné držanie. Výber medzi tromi polohami: Upevnite ju buď hore na náradie, alebo nabok vpravo alebo vľavo. Týmto spôsobom môžu zaobchádzať so zariadením bez problémov aj ľaváci. Brúska ďalej disponuje upnutím M 14 s aretáciou vretena. Vhodný priemer brúsnych kotúčov je 115 mm. Praktický kľúč na čelné otvory je súčasťou dodávky a slúži na výmenu brúsneho kotúča. Ochranný kryt môžete bez použitia náradia upevniť na zariadenie a znovu ho uvoľniť.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len s jedným systémom akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Uhlové brúsky
Napätie:20 V
Typ akumulátora:Li-Ion
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,05 kg
Výška:11,0 cm
Šírka:13,5 cm
Dĺžka:32,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore