Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Pásová brúska BAS-920

Č.výr. 1028299

  • Silných 920 W na brúsenie dreva a kovu
  • Brúsny pás: 76 mm x 533 mm ideálne na veľké plochy
  • Vrát. vrecka na prach, adaptéra na vysávač a brúsneho pásu
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1028299

So solídnou LUX-TOOLS pásovou brúskou BAS-920 budete mať k dispozícii robustného a spoľahlivého pomocníka na brúsne práce. Perfektné doplnenie pre vašu domácu dielňu. Vyznačuje sa výkonným elektromotorom 920 W. Okrem toho profitujete z dlhej životnosti. V závislosti od použitého brúsneho pásu obrábate povrchy rôznych materiálov, ku ktorým štandardne patrí drevo alebo kov. Elektrické náradie s netto hmotnosťou 3,5 kg pracuje dosadavo, preto majú mimoriadny význam ergonomicky tvarované rukoväti.br>
S integrovanou reguláciou otáčok je rýchlosť pásu 150 m/min - 270 m/min (otáčky). Po vhodnom nastavení vám brúsne práce pôjdu rýchlo od ruky. Veľkosť brúsnej plochy je 76 mm x 533 mm. Okrem vyhladzovania povrchu takisto účinne odstránite vrstvy starých farieb napríklad na dverách, aby ste ich mohli znova nalakovať.

Súčasťou dodávky je okrem brúsneho pásu praktické vrecko na zachytávanie prachu. Pracujete čisto a bez prachu. Dôležité, ak ste vo svojej dielni alebo ak v zatvorených miestnostiach v rámci bytu vykonávate brúsne práce na parketovej podlahe alebo na nábytku. S pásovou brúskou účinne a cieľavedome ako ambiciózni domáci remeselníci obrábate povrchy rôznych materiálov v rámci renovačných a zveľaďovacích prác. Na konci sa môžete tešiť z optimálneho výsledku.

Súčasť dodávky:
- LUX pásová brúska BAS-920
- Vrecko na prach
- Adaptér pre vysávač
- Brúsny pás

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Brúsky
Výkon:920 W
Napätie:230 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,90 kg
Výška:19,2 cm
Šírka:16,1 cm
Dĺžka:37,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore