Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Uhlová brúska WIS-750/115

Č.výr. 1028414

  • Na brúsenie a rozbrusovanie kovu a kameňa aj na ťažko dostupných miestach
  • Silných 750 W
  • Vrát. doplnkovej rukoväti, kľúč do čelných otvorov a ochranný kryt na optimálnu prácu
Informácie o výrobku
34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1028414

LUX-TOOLS uhlová brúska WIS-750/115 je praktická a funkčná v dizajne a optimálnym náradím pre ambicióznych remeselníkov. Pri rozbrusovaní a brúsení kameňa, kovu a ďalších materiálov profitujete zo sily silného elektrického náradia s výkonom 750 W.

Motor s výkonom 750 W sa postará o voľnobežné otáčky 11000/min (otáčky). Všestranné možnosti použitia vďaka samostatne dostupným rozbrusovacím kotúčom, ako aj brúsnym kotúčom s priemerom 115 mm. V rámci renovačných prác skrátite kovové koľajničky na dosky Rigips na správnu dĺžku, rovnako ako aj kovové rúrky v sanitárnej oblasti. Alternatívne môžete pomocou brúsnych alebo hrubovacích kotúčov očistiť povrch od hrdze a vyhladiť miesta zvarových švov. Vybavené správnym rozbrusovacím kotúčom sú navyše vhodné na obrábanie materiálov ako prírodný kameň, keramika a betón.

Počas práce s uhlovou brúskou vznikajú vysoké odstredivé sily. Funkčný dizajn v kombinácii s optimálnou manipuláciou prispievajú k bezpečnostnému aspektu. Držadlo s prestaviteľnou rukoväťou Softgrip na držanie bez šmýkania môžete namontovať v dvoch polohách, takže náradie je rovnako vhodné pre ľavákov alebo pravákov. Ochranný kryt môžete prestaviť podľa svojich potrieb, a to bez použitia náradia. V doplnkovej rukoväti nájdete kľúč do čelných otvorov, pomocou ktorého otvoríte a zatvoríte aretáciu vretena. Mimoriadne praktický je aj pripojovací kábel v dĺžke 3 m, ktorá sa postará o neobmedzený pracovný rádius.

Súčasť dodávky:
- LUX uhlová brúska WIS-750/115
- Ochranný kryt
- Doplnková rukoväť
- Kľúč do čelných otvorov

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Uhlové brúsky
Výkon:750 W
Napätie:230 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,00 kg
Výška:12,5 cm
Šírka:10,5 cm
Dĺžka:28,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore