Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Vibračná brúska SWS-350

Č.výr. 1028513

  • Silných 350 W na brúsenie dreva a kovu
  • Brúsna plocha: 113 mm x 230 mm
  • Vrát. brúsneho papiera a boxu na zachytávanie prachu
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1028513

Šetrí silu, výkonná a čistá - to sú atribúty, ktorou sa vyznačuje LUX-TOOLS vibračná brúska SWS-350. Je vhodná na brúsenie, odhrotovanie a vyhladzovanie povrchov z dreva a kovu. Komponenty obrobkov môžu byť pritom presne vzájomne zladené. Brúska boduje maximálnou ovládateľnosťou a premyslenými vlastnosťami. Otáčky sa dajú regulovať variabilne, čo umožňuje najlepšiu pracovnú silu pre príslušný obrábaný materiál. Súčasťou je aj prípojka na suchý zips a upínacia prípojka, čo umožňuje používanie rôznych variantov brúsneho papiera. Presvedčivé sú aj údaje výkonu. Elektrická brúska pracuje s výkonom 350 W a rýchlosťou vibrovania 6 000/min - 11000/min (otáčky) pri oscilácii 2,4 mm. Brúsna plocha má rozmery 113 mm x 230 mm.

Ako zbehlí a rutinní remeselníci určite oceníte praktickú manipuláciu. Náradie by sa malo ovládať so šetrením sily. Vibračná brúska ponúka na to ideálny predpoklad. Dá sa používať jednou rukou, ako aj obojručne. Vodiaca rukoväť disponuje držadlom Softgrip, ktoré spoľahlivo zabraňuje prípadnému zošmyknutiu. Takisto príjemná je možnosť pracovať mimoriadne čisto. Brúsne piliny a ďalšie zvyšky sa dostanú priamo do záchytného boxu, ktorý je súčasťou dodávky, namontovaného na zadnej strane náradia. Pri veľkej tvorbe prachu alebo v oblastiach citlivých na prach použite celkom jednoducho adaptér pre prípojku vysávača.

Súčasť dodávky:
- LUX vibračná brúska SWS-350
- Nádoba na prach
- Odsávacie hrdlo
- 3 brúsne listy

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Výkyvné brúsky
Výkon:350 W
Napätie:230 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,10 kg
Výška:11,4 cm
Šírka:18,5 cm
Dĺžka:3,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore