Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Metabo Delta brúska DSE 280 Intec

Č.výr. 5225313

  • Vysoký úber materiálu - najmä v rohoch
  • Otočná brúsna doska s (PU) penovým povrchom
  • S vlastným odsávaním
Informácie o výrobku
 
117,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5225313

Metabo delta brúska DSE 280 Intec rieši problémy s náradím. So svojou robustne dimenzovanou prevodovkou na náročné pracovné podmienky s vysokým úberom materiálu sa vynikajúco hodí na brúsenie vo všetkých rohoch. Brúska sa univerzálne hodí na brúsenie dreva, plastov a kovov. Hravo zvládne aj brúsenie tmelov a lakovaných plôch.
Nastavovacie koliesko umožňuje vďaka elektronike Variospeed (V) jednoduché prednastavenie rýchlosti vibrovania. Brúsna doska s (PU) penovým povrchom a možnosťou otáčania bez náradia (360°) umožňuje flexibilnú úpravu podľa povrchu obrobku. Delta brúska Metabo DSE 280 Intec má vreteno s 3-itým uložením chráneným proti prachu, ako aj upnutie a základné teleso brúsnej dosky zo stabilného hliníka. Nízky tvar telesa a štíhla rukoväť s priehlbinami na dobrý úchop sa postarajú o maximálnu ergonómiu pri práci.
Delta brúska Metabo DSE 280 Intec je vybavená vlastným odsávaním s vysokým výkonom. Umožňuje aj pripojenie externého odsávania. Na brúsnej doske je osadený suchý zips.
Vrátane príslušenstva: lamelová brúsna doska, 1 šesťhranný kľúč, plastový kufrík

Menovitý príkon: 280 W
Oscilačná rýchlosť pri chode naprázdno: 14 000/min - 22 000/min
Brúsna doska: 93 mm
Kmitavý okruh: 1,8 mm
Hmotnosť bez sieťového kábla: 1,3 kg

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:280 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,30 kg

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore