Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Metabo Vibračná brúska SR 2185

Č.výr. 4967774

  • 200 W
  • Vynikajúci výbrus
  • Mimoriadne tichý chod
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4967774

Vibračná brúska SR 2185 od firmy Metabo je ľahká, praktická brúska s perfektnou ergonómiou. Vynikajúci výbrus tejto brúsky je bez kruhov po brúsení a rýh a zaručuje tak profesionálne spracovanie povrchu. Oblasť rukoväte s protišmykovým povrchom Softgrip zaručuje pohodlnú prácu. Vďaka mimoriadne tichému chodu ponúka brúska prácu bez vibrácií.

Vibračná brúska je vybavená robustnou ložiskovou prírubou z hliníkovej liatiny, ako aj stabilným upínacím systémom na brúsny papier so suchým zipsom a bez suchého zipsu. Navyše disponuje prípojkou pre univerzálny odsávač. Ak je potrebné pracovať bez odsávača, môžete vybrať jednoducho vyprázdniteľné textilné vrecko na prac.

Výkon 80 W
Kmitavý okruh 2 mm
Rýchlosť vibrovania pri chode naprázdno 22 300 / min (otáčky)
Rýchlosť vibrovania pri menovitom zaťažení 20400 /min (otáčky)
Brúsna doska 92 mm x 184 mm
Dĺžka kábla 2,5 m


Obsah balenia
- Vibračná brúska SR 2185
- Textilné vrecko na prach
- Plastový kufrík

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Výkyvné brúsky
Výkon:200 W
Napätie:230 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,50 kg
Výška:37,5 cm
Šírka:18,0 cm
Dĺžka:10,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore