Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Narex Uhlová brúska EBU 125-7

Č.výr. 1493071

  • Kompaktná uhlová brúska
  • Jednoduchá a rýchla výmena kotúča
  • Jednoduchá manipulácia
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1493071

Kompaktná uhlová brúska s nízkou hmotnosťou EBU 125-7 s novým výkonným motorom 720 W, odpruženou prídavnou rukoväťou, ochranou rotora XP mriežkou a chráneným statorovým vinutím. Štíhla motorová skriňa s obvodom 185 mm umožňuje perfektné ovládánie a úplne jednoduchú manipuláciu. Plochá prevodová skriňa z hliníkovej zliatiny je perfeknte uspôsobená na pohodlnú prácu aj v stiesnených priestoroch. Optimalizované vedenie vzduchu zaisťuje dokonalé chladenie pri zvyšujúcej sa teplote náradia.

Spínač s aretáciou stáleho chodu. Ochrana proti opätovnému zapnutiu zabraňuje samostatnému zapnutiu prístroja po prerušení prívodu prúdu. Aretácia vretena na jednoduchú a rýchlu výmenu kotúča. Špeciálne navrhnuté výmenné vzduchové filtre zaisťujú ochranu proti vniknutiu hrubých nečistôt do motorového priestoru.

Technické parametre:
Menovitý príkon: 720 W
Max. priemer kotúča: 125 mm
Otáčky naprázdno: 11 000 ot/min
Závit na vretene: M14
Dĺžka kábla: 4 m
Hmotnosť: 1,7 kg

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:720 W

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore