Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Stanley FatMax Uhlová brúska 18 V 125 mm FMC761B bez akumulátora

Č.výr. 1061092

  • Ergonomická
  • Kompaktná
  • 18 V
Informácie o výrobku
94,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1061092

Stanley FatMax uhlová brúska 18 V 125 mm FMC761M2 umožňuje s výkonným motorom intenzívne hrubovanie a brúsenie, ako aj precízne rozbrusovanie a dôkladné odstraňovanie hrdze. Jej ergonomický tvar a jej extrémne kompaktný dizajn sa v kombinácii s prestaviteľnou 3-polohovou rukoväťou postará o prácu bez únavy. Cez kovový kryt sa optimálne odvádza vznikajúce teplo. Používaním akumulátorovej technológie je náradie optimálne vhodné na dlhé používanie, a tým aj nezávislé od zásuvky. Náradie je kompatibilné so všetkými akumulátormi 18 V/2, resp. 4 Ah Stanley FatMax.

Bez akumulátora a nabíjačky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Uhlové brúsky
Napätie:18 V
Kapacita akumulátora:2 Ah
Typ akumulátora:Li-Ion

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore