Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Happy People Kempingový vankúš s výplňou

Č.výr. 1324292

  • Trendová farba
  • Výplň 100% Polyester
  • Vankúš pod hlavu
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1324292

Kempingový vankúš je vyrobený z jemného polyesteru a postará sa o váš pohodlný spánok. Či sa už rozhodnete vankúš použiť ako sedaciu podložku pri pikniku v parku, alebo ako vankúš na spanie počas dlhej cesty na rodinnú dovolenku, príp. si ho vezmete so sebou na kempovanie - kempingový vankúš sa perfektne hodí na krátky odpočinok na cestách. Farba je sivá.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné príslušenstvo kempingov
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:125 g
Výška:19,0 cm
Šírka:11,0 cm
Dĺžka:11,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore