Kde je centrála spoločnosti OBI?

Naša centrála je v meste Praha.


V ktorých krajinách možno pracovať pre spoločnosť OBI?

Máme zastúpenie v 11 európskych krajinách:
Taliansko, Rakúsko, Poľsko, Česká republika, Maďarsko, Rusko, Švajčiarsko, Slovinsko, Slovensko, Bosna a Hercegovina.


Ako sa môžem uchádzať o prácu v krajine, v ktorej je zastúpené OBI?

Ak máte záujem o prácu v krajinách, v ktorých je zastúpená spoločnosť OBI, hľadajte možnosti podávania žiadostí na konkrétnej webovej stránke požadovanej krajiny.


Ktoré jazyky sú pre spoločnosť OBI dôležité?

Pre medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Nemecku je dôležitým jazykom nemčina a angličtina. Keďže expandujeme do východnej Európy, je v prípade snahy o budovanie kariéry v zahraničí výhodou znalosť východoeurópskych jazykov. Na rozdiel od niektorých pracovných miest, ktoré sú adekvátne inzerované, nie je znalosť týchto jazykov nutnou podmienkou pre prácu v OBI.


Ako sa môžem uchádzať o miesto v OBI?

Máte záujem o prácu ako zamestnanec/-kyňa, resp. predavač/-ka v predajni OBI na Slovensku? V takom prípade sa obráťte priamo na príslušnú predajňu OBI, pretože predajne si svojich zamestnancov vyberajú samé. Voľné miesta nájdete v našej online burze práce.

 

Zaujímate sa o miesto v centrále v Prahe alebo ako riadiaci pracovník v oddelení predaja? V takom prípade nám pošlite svoje údaje v žiadosti online. Použite náš online formulár, aby sme vašu žiadosť mohli rýchlo spracovať. Voľné miesta nájdete v našej online burze práce.


Kde nájdem online formulár?

Online formulár OBI nájdete na konci každej zverejnenej ponuky voľného pracovného miesta v našej online burze práce.


Mám šancu pri odoslaní nevyžiadanej žiadosti?

Samozrejme, kontrolujeme, ktoré miesta zverejnené na domovskej stránke sú pre vás vhodné a v prípade potreby zahrnieme vaše údaje do procesu výberu. Vaše šance však budú väčšie vtedy, keď pošlete žiadosť priamo na inzerovanú pozíciu. Až potom nám bude jasné, na ktorých konkrétnych úlohách by ste s nami chcete spolupracovať. Cielenou žiadosťou o konkrétnu pozíciu okrem toho preukážete, že ste čítali ponuku našich voľných miest a pravdepodobne aj ostatné informácie na domovskej stránke.


Ako sa vyberajú uchádzači?

Vašu žiadosť si prečítame a obratom vám pošleme potvrdenie o prijatí dokumentov.

 

Naši skúsení personalisti skontrolujú, do akej miery zodpovedajú prijaté žiadosti inzerovaným voľným miestam. Trvá to asi 3-4 týždne.

 

Ak je váš profil vhodný na našu inzerovanú pozíciu, dostanete od nás pozvánku na pohovor. Ak nie je vhodný, dostanú žiadatelia odmietnutie.

 

Predajňa OBI:
Po pohovore vás budeme obratom informovať o svojom rozhodnutí.

 

Centrála OBI:
V prípade, že prvý pohovor prebehol pozitívne, budete pozvaný na druhý pohovor. Tam budete mať možnosť aj vy aj my zodpovedať otvorené alebo nové otázky. Potom vám hneď oznámime naše rozhodnutie.