Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava upínacích popruhov, 12dielna

Č.výr. 4775185

  • 12dielna súprava
  • Upínacie popruhy a gumenné expandéry
  • Všestranné použitie
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4775185

Táto LUX-TOOLS súprava vysokokvalitných a odolných upínacích popruhov umožňuje všestranné použitie v domácnosti, na cestách a na uväzovanie trepotajúcich sa plachiet. Obsahuje upínací popruh s hákom v tvare písmena S, so šírkou popruhu 25 mm a dĺžkou 5 m, popruh s upínacím zámkom so šírkou popruhu 25 mm a dĺžkou 5 m a dva upínacie pásy s upínacím zámkom, každý so šírkou popruhu 25 mm a dĺžkou 2,5 m.

Súprava okrem toho obsahuje súpravu 8 gumenných expandérov s kovovými hákmi, dva kusy vo veľkostiach priemer 8 mm x 40 cm, priemer 8 mm x 60 cm, priemer 8 mm x 80 cm a priemer 8 mm x 100 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Preprava na bicykli & strešné boxy:Zabezpečenie nákladu
Zaistenie nákladu:Upínacie pásy & bezpečnostné pásy

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore