WiZ Smart LED pásik predĺžený, 11 W, 880 lm, RGBW 2700-6500 K, 1 m
Číslo výrobku 2413359Opis výrobku
Číslo výrobku 2413359
Metrové predĺženie LED pásika WiZ s príkonom 1x 11 W dosahuje svietivosť až 880 lm. Pásik funguje iba pri pripojení k základnej sade.
Pásik je možné prilepiť na akýkoľvek povrch v interiéri. Vzhľadom na nízke krytie IP20 nie je vhodný do kúpeľní a miestností s výskytom vyššej vlhkosti vzduchu. Pri pásiku je možné regulovať teplotu chromatickosti od 2700 K (teplá biela farba) do 6500 K (studená biela farba) a voliť akýkoľvek farebný odtieň medzi 16 miliónmi farieb. Na ovládanie Vám stačí iba Wi-Fi pripojenie. Môžete si nastaviť plán zapnutia a vypnutia svetiel podľa Vašich denných či týždenných rutín a mať tak vzdialený prístup k svojim svetlám, aj keď ste mimo domova.
Index podania farieb CRI zodpovedá hodnote 80. Pásik je zhotovený z plastu v bielej farbe a je široký 1,2 cm a hrubý 2,2 mm. Je určený na napájanie na 12 V. Jeho životnosť dosahuje až 15 000 hodín.
Informácie o výrobcovi
Signify GmbH
RÖNTGENSTRAßE 22
22335 HAMBURG
lighting-consumer-cs-diy@signify.com
8719514261082
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Možnosť ovládania prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Tlmiteľné diaľkovým ovládaním a aplikáciou |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo + RGB |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 880 lm |
| Spotreba energie: | 11 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Riadiaca jednotka: | Nie je potrebná riadiaca jednotka |
| Prenosový štandard: | Wi-Fi |
| Systém kompatibility: | Amazon Alexa |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 48 g |
| Výška: | 2 mm |
| Šírka: | 1,2 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |















