LEIFHEIT Vedro Power Clean M, 10 l
Číslo výrobku 2552370Opis výrobku
Číslo výrobku 2552370
Veľké množstvo čistiacej vody je obzvlášť výhodné, keď je treba vyčistiť veľké podlahové plochy. S kapacitou 10 litrov poskytuje upratovacie vedro Leifheit M z radu POWER CLEAN veľké množstvo vody aj po opakovanom žmýkaní. Stačí jedno naplnenie vodou bez toho, aby ste ho museli neustále dopĺňať.
V kombinácii so žmýkacím košom POWER CLEAN a podlahovým mopom POWER CLEAN od Leifheit (obaja k dispozícii samostatne) vzniká praktický mopovací systém, ktorý umožňuje vytierať a vyžmýkať poťah mopu bez toho, aby ste sa museli ohýbať alebo máčať ruky v špinavej vode. S pripojeným žmýkacím košom POWER CLEAN má vedro POWER CLEAN M využiteľný plniaci objem 6 litrov.
Aby bolo možné upratovacie vedro vyprázdniť kontrolovane a bez rozliatia, má vylievací otvor a praktické zapustené úchyty. Vďaka ergonomickej rukoväti sa tiež pohodlne nosia, aj keď je plné. Vďaka kompaktnému dizajnu sa hodí pre väčšinu podlahových mopov a po upratovaní sa ľahko skladuje.
Informácie o výrobcovi
LEIFHEIT
Leifheitstr 1
56377 Nassau - Germania
info.italy@leifheit.com
4006501555137
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Rozsah použitia: | Univerzálna |
| Oblasť použitia: | Vnútorný a vonkajší |
| Typ výrobku: | Vedro |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 479 g |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 27,0 cm |













