Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Egger Čistiaci prostriedok na podlahy Clean-it 1 liter

Č.výr. 4679478

  • Čistiaci prostriedok na laminát s antistatickým účinkom
  • Špeciálne navrhnutý na Egger laminátové, dizajnové podlahy a podlahy Comfort
  • Čistenie podláh bez šmúh
  • Rýchle osušenie bez zanechania stôp po čistení
  • Každá fľaša obsahuje liter čistiaceho prost
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4679478

Egger čistiaci prostriedok na podlahy Clean-it čistí, ošetruje a utesňuje vašu podlahovú krytinu.

Šetrné čistenie bez šmúh
Pravidelným používaním Egger špeciálneho čistiaceho prostriedku na podlahy zostanú vaše podlahové krytiny dlho pekné. Čistiaci prostriedok na podlahy Clean-it znižuje náchylnosť na zašpinenie vo všetkých kategóriách podlahových krytín Egger a napomáha udržiavať ich pôvodný lesk. Zároveň podporuje antistatické vlastnosti povrchu ošetrovanej podlahy. Je vhodný na Egger laminát, korkové podlahy Comfort a dizajnové podlahy a je skutočným univerzálnym prostriedkom.

Dávkovanie
Pri bežnom znečistení použite cca 50 ml prostriedku na 5 litrov teplej vody a podlahu zotrite vlhkou handrou. Na dosiahnutie dodatočného antistatického účinku alebo pri silnom znečistení použite 100 - 120 ml na 5 litrov teplej vody. Čistiaci prostriedok nemiešajte s inými výrobkami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rozsah použitia:Podlaha
Ekologické:Nie
Oblasť použitia:Interiér
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,06 kg
Výška:26,5 cm
Šírka:9,0 cm
Dĺžka:9,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore