Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Frosch Sprej na škvrny ala "žlčové mydlo" 500 ml

Č.výr. 1326651

  • Ekologické a šetrné k vám aj prírode
Informácie o výrobku
 
5,79 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1326651

Silný odstraňovač škvŕn a zosilňovač prác sily pre rýchlu a efektívnu prípravu bielizne na pranie. Odstraňuje rôzne druhy škvŕn, ako napr. od tuku, oleja, rúžu, makeupu, čokolády, omáčok, ovocia a zeleniny. Účinné zloženie čisto na rastlinnej báze pôsobí podobne ako žlčové mydlo. Vhodné pre biele i farebné prádlo, šetrný k farbám. Pre všetky druhy textilu okrem hodvábu. Fľaša je vyrobená zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného materiálu.

Značka Frosch je zeleným priekopníkom na poli ekologicky udržateľných čistiacich prostriedkov už od svojho založenia v roku 1986. Produkty neobsahujú škodlivé chemikálie ako fosfor, Borat, formaldehyd ani halogenorganické zlúčeniny. Použité aktívne látky sú rastlinného pôvodu a biologicky ľahko odbúrateľné. Všetky produkty sú vegánske a neboli testované na zvieratách.

V roku 2019 bola značka Frosch ocenená nezávislou medzinárodnou organizáciou GREEN BRAND Slovenská republika za preukázateľnú udržateľnosť a šetrnosť k životnému prostrediu.

Používaním čistiacich prostriedkov Frosch nezískate len žiarivo čistú domácnosť, ale prispejete k ochrane životného prostredia z pohodlia Vášho domova.

Rozmery a hmotnosť
Výška:28,0 cm
Šírka:10,0 cm
Dĺžka:4,8 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore